Reklam

Burun estetiği ve fiyatları

20 Ağustos 2015 Perşembe, 14:01

Burun estetiği ve fiyatları

Burun estetiği ile sizlerde yüzünüze keskin ve istenilen bir ifade verebilirsiniz. Burun yapısı son derece profesyonel bir şekilde şekil verilen ve bazen sadece belli noktalarda ki hataların ve görüntülerin yok edildiği bazen de baştan yeniden yapılandırılan bir burun ortaya çıkarılabilir. Burun estetiği son yıllarda en çok artış göstere estetik tedavilerinden biridir. Genellikle 18 yaşına gelen birçok genç kız ve hatta erkeklerde burunları için müdahale istiyor ve başarılı sonuçlar ile de istedikleri sonuca ulaşıyorlar. Burun estetiği ile artık yeni nesil oldukça bakımlı ve aynı zamanda istenmeyen o görüntüden kurtulmuş oluyor. Peki bu ameliyat çok mu zor ya da öncesi ve sonrasında neler yapmak gerekir hemen bakalım. Bu uygulama öncesinde yapmanız gereken bir adım yok ama sonrasında 6 ay boyunca gelecek olan darbelere karşı mutlaka korumaya özen göstermelisiniz

Rinoplasti fiyatları ortalama olarak 5 bin lira civarında başlıyor ve burun yapısına göre değişebiliyor. Burun yapısı ile ne alakası var diyebilirsiniz ama burunun zorlu olması ya da çok büyük olması ameliyatın çok daha güç ve zor olduğunu gösterir. Dolayısı ile de bu da fiyatı etkileyecek ve doktor tarafından en doğru bilgi verilmiş olacaktır. Rinoplasti fiyatları sizler için görüşme sonrasında Doktor Leyla Arvas tam olarak net bir fiyat verecek ve sizlerde uygun görmeniz doğrultusunda uygulamaya evet diyebileceksiniz. Rinoplasti fiyatları hakkında bilgi almak için mutlaka yüz yüze görüşmeyi unutmayınız ve net bir fiyat aldıktan sonra uygulamaya geçiniz.

Burun ucu estetiği ise biraz daha farklı bir uygulamadır ve bu aşamada sadece burun ucu yapılandırılır. Burun ucu estetiği uygulamasında kişi burun deliklerini büyük ya da küçük bulabilir. Bir diğer şikâyet edilen ise burnunun düşük olması ya da çok yukarıya kalkık olması da yine kişileri rahatsız eden bu durumlarda yapılmaktadır. Burun ucu estetiği ya da sizler bu kararı yani tam olarak hangi uygulamanın yapılmasının daha doğru olacağını merak ediyorsanız http://drleylaarvas.com/ adresinden doktorunuza ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*